Zakrzywione szklane dildo do punktu G

Sedno sprawy – G

Punkt G (zwany także przestrzenią Gräfenberga lub strefą Gräfenberga) po raz pierwszy opisany przez Ernsta Gräfenberga, niemieckiego lekarza seksuologa. Jest to miekka, chropowata w dotyku struktura umiejscowiona na przedniej ścianie pochwy, około 2-3 cm od jej wejścia. Powiększa się i uwypukla w momencie podniecenia seksualnego, dlatego najlepiej jest rozpocząć poszukiwania punktu G po dłuższej grze wstępnej – pieszczotach całego ciała i łechtaczki. Najłatwiej wyczuć punkt G wbrew pozorom nie w pozycji leżącej, ale kucając lub siedząc po turecku. „Poszukiwania” piunktu G możesz przeprowadzić sama lub poprosić o pomoc swojego partnera.

Jak stymulować punkt G?

Pieszczoty punktu G, które kończą się orgazmem najlepiej zacząć od zwykłego pobudzania palcem lub dwoma. Gdy już jednak poczujesz się pewniej i będziesz wiedziała, gdzie dokładnie jest umiejscowiony punkt G i jaka stymulacja sprawia ci najwięcej przyjemności, możesz sięgnąć na przykład po specjalne dildo do masażu punktu G. Jest on delikatnie wygięty na końcu, by łatwiej trafiać we właściwe miejsce i osiągnąć orgazm podczas stymulację punktu G. Punkt G może być oczywiście też pobudzany podczas stosunku penisem, warto poszukać pozycji seksualnej, która najlepiej stymuluje punkt G i doprowadza kobietę do ogragzmu. Najczęściej kobiety osiągają orgazm pochwowy w pozycji na jeźdźca.

Jakie dildo do stymulacji punktu G ?

 

Dziki Zdzisław to najbardziej odpowiednie dildo do stymulacji punnktu G

Końcówka dildo lekko wygięta, od strony zewnętrznej powierzchnia jest idealnie gładka natomiast od wewnętrznej powierzchnia jest pofałdowana dla większej rozkoszy.

Cena 99zł

Produkt dostępny tutaj -> Dziki Zdzisław

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *