Funkcjonalne dildo

Termin coraz częściej spotykany w branży gadżetów erotycznych. Czym jest funkcjonalne dildo? Jak rozpoznać, że wybrany przez nas gadżet będzie wygodny, praktyczny, a co najważniejsze bezpieczny? Dziś Wasza Agnieszka, testerka sex gadżetów udzieli wam kilka cennych wskazówek.

Funkcjonalne dildo powinno być:

Bezpieczne – poznacie to na pierwszy rzut oka. Czy nie posiada ostro zakończonych krawędzi? Czy jest miłe w dotyku? Czy biorąc go do ręki czujecie że jest wykonane solidne, z jednego kawałka materiału? Czy podczas użytkowania nie trzeszczy i nie wydaje innych niepokojących odgłosów? W końcu, dildo takie powinno być hipoalergiczne, czyli nie może wywoływać reakcji skórnych. Nie może również mieć zapachu i smak. Po prostu musi być neutralne.
Realistyczne – przynajmniej na początku waszej przygody z takimi gadżetami. W sprzedaży można znaleźć wiele modeli dildo, a niektóre z nich są naprawdę o dziwacznych kształtach – trudno uwierzyć że taka zabawka ma służyć do tego, do czego została stworzona. Funkcjonalne dildo w realistyczny sposób oddaje naturalny kształt penisa i może być dostępne w różnych rozmiarach. Od małych, poprzez oryginalnej wielkości, aż po monstrualnie duże, dla tych kobiet, które lubią doznania w wielkości XXL.
Wytrzymałe – na koniec jedno bardzo ważne kryterium, które należy stosować do szklanego dildo. Musi być ono odporne i wytrzymałe na różnego rodzaju uszkodzenia, upadki, a także działanie wody i wysokiej temperatury. Dzięki temu zabawka będzie mogła nam służyć zawsze i wszędzie, pozwalając zrealizować najdziwniejsze pomysły!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *