Czyszczenie gadgetów

Zabawa wszelkimi gadgetami erotycznymi jest super, myślę ze każda z Was kochane czytelniczki się z tym zgodzi. Ale pytanie jak utrzymać je w czystości? Znacie moją słabość do szklanych dild, one w czyszczeniu nie sprawiają kłopotów, to ogromna zaleta tych zabawek, ale co z resztą 😉 ?

Nasza redakcja przygotowała krótkie zestawienie czym czyścic Twoje ulubione gadgety erotyczne, poradnik przygotowany również dla Panów 😉

Przede wszystkim, ustalmy jedno, każdorazowo czyścimy wszystkie gadgety używane do penetracji:

wibratory, dilda, korki analne, sztuczne pochwy, masturbatory, kulki, sondy.

A wiec:

Mycie w zmywarce (poważnie) – szklane dildo – chyba jedyny gadget który wrzucasz do zmywarki i po sprawie 😉

Mycie ręczne w umywalce – wszelkie akcesoria erotyczne przeznaczone są do mycia ręcznego, wibratory należy wysuszyć, niestety nie wszystkie są idealnie wodoodporne dlatego po każdym myciu zalecam szybciutkie suszenie.

Mycie ręczne ale dokładne – Panowie to o was myślę – usuniecie pozostałości ze wszystkich akcesoriów wyposażonych w otworki nastarcza trochę więcej pracy przy ich czyszczeniu! Ostatnie weekendowe warsztaty wykazały ze czyszczenie masturbatora najlepiej wykonać szczoteczka do zębów (specjalnego przeznaczenia) oczywiście włosie szczoteczki nie może być zbyt twarde aby nie uszkodzić delikatnego żelu z którego wykonany jest masturbator.

Teraz odrobina nowoczesności, istnieją świetne preparaty które zastępują nam mydło czy inne płyny, przeznaczone są tylko i wyłącznie do czyszczenia gadgetów erotycznych, kosztują grosze a dają nam gwarancje że nasze ulubione akcesoria będą zawsze czyściutkie i gotowe do działania, koszt specjalnego żelu antybakteryjnego przypominającego trochę żel do mycia rąk wacha się miedzy 15 a 30 zł , wystarczy spokojnie na kilka miesięcy, ale nie zepsuje nam naszego ulubionego wibratora 😉 Warto spróbować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *